SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Bölgesel nasıl incelebilirim/zayıflayabilirim?

Kişiler ideal kiloya ulaşmak için çeşitli diyetler ve spor yaparlar. Zayıflamanın birinci kuralı düzenli ve programlı çalışmaktan geçer. Ancak vücudun genelinde zayıflama görülse bile kilo vermek istediğiniz bölgede herhangi bir zayıflama göremeyebilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve kalori kısıtlanan diyetlerde zayıflama vücudun her yerinden gözlenir. Genetik kodlara bağlı olarak kişi göbek ya da karın bölgesinden daha fazla kilo verebilir. Fakat asıl bölgesel zayıflama/incelme o bölgedeki yağları eritmeye […]

Devamı...
Epilasyon Güvenilir Bir Yöntem mi?

Olumsuz bir tablonun ortaya çıkmaması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Öncelikle kullanılan epilasyon cihazı ve türü araştırılmalı. Herkesin kıl ve ten tipi farklıdır. Güvenli ve etkin şekilde olması için kıl ve cilt tipine göre değerler doğru belirlenmeli. Cilt rengi, kıl yoğunluğu, kıl rengi ve kalınlığına bakılarak doğru enerji tespit edilmelidir. En önemlisi de epilasyonun bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Devamı...
Bodyshape sadece zayıflatıyor mu?

Bu cihazlar size Hareket, Sağlık ve Güzellik kazandırıyor. Hareket ; Yani bugüne kadar yeteri kadar hareket etmediğiniz için, bazı fonksiyonlarını yerine getiremediğinden dolayı kilo almanıza neden olmuş olan hareketsiz vücudunuzu harekete geçiriyoruz. Sağlık;  Bunu cihazımızın ozon terapi, hava iyanizasyonu, infrared ve kromoterapi gibi özellikleri ile sağlıyoruz. Güzellik;  Bunu da cihazlarımızın Kolejen ve İnfared gibi özellikleri ile sağlıyoruz.

Devamı...
Epilasyon sonrası nelere dikkat edilmelidir?

Epilasyon uygulaması sonrasında sonuç olarak cilt bir işlemden geçiyor ve ilk saatler itibari ile hassaslaşıyor. Bu nedenle bazı önlemlerin alınması gerekir. İşlem sonrasında rahatlatıcı ve onarıcı etkisi olan kremler kullanılmalıdır. 24 saat çok sıcak su temasından kaçınılmalı, banyo yapılacak ise mutlaka ılık su ile yapılmalıdır. Cildi tahriş edici kese, lif gibi uygulamalardan uzak durulmalıdır. Ayrıca yaz dönemi ise uygulanan bölgeye mutlaka güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. […]

Devamı...
Bodyshape cihazlarınızın özellikleri nelerdir?

Bu cihazlar Avrupa birliğinde yüksek teknoloji ile üretilmiş bir incelme konseptidir. Cihazların aşağıdaki özellikleri ile maksimun sonuç ve başarı sağlanır. • Kabin İçi Vakum , • Aromaterapi, • Infrared, • Hava İyonizasyonu, • Ozon Terapisi • kolajen terapisi, • Kromoterapi, • Kabin içi Esinti gibi özellikleri vardır Bu mükemmel cihazda, hepsinin aynı anda kombine olarak çalışması sonucunda bu kalorileri yakabilmek mümkün olmaktadır.

Devamı...
Seri Atışlı Epilasyon Cihazımız her cilt tipinde nasıl bu kadar başarılı?

Cihaz en koyu ve en açık tenlerde de aynı ölçüde başarılıdır. 1200 watt motor gücünü, 15 ms den başlayan kısa atışlar yaparak tedavi bölgesine çok kısa süreli fakat bir o kadar da etkili bir enerji gönderirken, hiçbir endikasyona yol açmadan kusursuz epilasyon sağlar. Bu yüzden tüm cilt tiplerinde 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Devamı...
Bodyshape cihazında 1 seans ne kadar sürüyor?

Bu devrim niteliğindeki cihazlarımız, sağlıklı bir şekilde zayıflamak, güzelleşmek, sıkılaşmak, incelmek ve kas ağrılarından kurtulmak için olduğu kadar spora yeni başlayanlar fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de çok ideal cihazlardır. Çünkü sektörde bulunan 6-7 adet cihazın kombine edilmiş hali olup, bu cihazların her birinin 1,5-2 saatte yaptığı işlemleri yani toplamda 10-12 saat sürecek işlemleri 30 Dakikalık bir seans süresi içinde bu cihaz yapabilmektedir. […]

Devamı...
İstenmeyen tüyler Kaç seansta biter?

4-6 seansta istenmeyen tüyleri bitiriyoruz.

Devamı...
1 Haftada ortalama kaç kalori yakabilirim?

Vücudunuzu şekle sokmaya başlamaya karar verdiyseniz öncelikle zayıflamak ile ilgili bilmeniz gereken bazı şeyler vardır. Organizma, ihtiyacı olan kaloriyi besinlerden karşılar. İhtiyacı kadarını harcar, geri kalanını yağa dönüştürerek vücudun belli bölgelerinde biriktirir. Kilo almanızın sebebi de budur. Bizim cihazlarımızla sağlıklı bir şekilde  haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

Devamı...
1 / 41234Çanakkale Güzellik ve bakım ile ilgili merak edilenler. Nasıl güzel olunur? Cilt bakımı ne sıklıkta yapılmalıdır? Epilasyon nasıl yapılır...?

ÜST