Zayıflama

Bodyshape

 Çanakkale'de Ayperi güzellik salonunda kullanılan Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi, eşsiz bir zayıflama ve incelme makinesidir. Vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

 Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de idealdir.

 Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

Standart spor egzersizlerinin çok ötesinde bir sonuç alacağınız Bodyshape cihazı güvenli, sağlıklı ve eğlenceli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi sunar. Sizin için tasarlanmış 10 metrekarelik kişisel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz.
Seans bitiminde
selülite son veren masaj için Rollshape cihazımızın deneyimini keşfedebilirsiniz. 

  • Kabin İçi Vakum
  • Aromaterapi
  • IR Infrared
  • Hava İyonizasyonu
  • Ozon Terapisi
  • Led Kalojen Elektro Gençleştirme
  • Kromoterapi
  • Kabin içi Esinti

Ozon Terapi özelliği ; Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzun direnci arttırıp aynı zamanda metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olmakta, Ayrıca Lenf sisteminizi temizleyerek dolaşımınızı desteklemekte ve dolaşım sistemi bozukluklarını da gidermeye yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte; kaslarda biriken toksinleri gidererek kasları gevşetir, yumuşatır ve esnekliğini arttırır. Eklem ağrıları ve kas rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Stres hormonu olarak bilinen adrenalini okside ederek genel bir sakinlik sağlayarak depresyon kaynaklı gerginliği gidermeye yardımcı olur.

 Hava iyonizasyonu özelliği; sağlıklı pozitif iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji kazandırır. Modern yaşam ortamındaki hepimizin başına gelen, cep telefonu, tv, bilgisayar, elektronik ev aletleri gibi elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkilerini minimum seviyeye indirilmesine yardımcı olur.

 İnfrared özelliği; cildimizin derin katmanlarında birikmiş olan toksinlerin atılmasına, kas spazmlarını rahatlatmasına, eklem tutulmasını azaltmaya yardımcı olur. Kan dolaşımını arttırır, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir.

 Rollshape

Çanakkale'de Ayperi Güzellik Salonunda kullanılan Rollshape cihazı, kan dolaşımını hızlandırarak, rahatlamaağrıları dindirme, selülitleri giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir cihazıdır.

  Ayrıca bu cihazımızla Ameliyatsız Popo kaldırma işlemleri de yapılabilmektedir. Tercihe göre Bodyshape cihazımızı kullandıktan önce veya sonra ya da tek başına kullanılabilir. Aynı zamanda spora hazırlama amacıyla da kullanılabilen bir cihazdır. Ayrıca bu cihaz, yüksek bir etki için kolajen, hava iyonizasyonu ve kromoterapi gibi özellikler ile donatılmıştır.

 Kızılötesi özelliği ile cildin derin katmanlarında birikmiş toksinlerin atılmasını sağlar, kas spazmlarını rahatlatır, ağrıları dindirir, eklem tutulmasını azaltır, kan dolaşımını arttırır, yumuşak doku zedelenmesine de çok iyi gelir. Ayrıca kolajen, iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olarak dokuların genişlemesini arttırır.

 Hava iyonizasyonu, Vücuda zindelik ve enerji kazandırarak sağlıklı iyonlar salgılar. Günümüzde sıkça kullandığımız  elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan halsizlik, uyuşukluk ve yorgunluk etkilerini en az seviyeye indirir.

 Kromoterapi, Renklerin organizmalar üzerindeki renk terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır, vücut dengesi ve direnci için çok yararlıdır.

 Kolajen terapisi, Gevşeyenyaşlanan ve sarkan cilde seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini, böylece kolajen liflerin ciltte kümeleşmesini, kalınlaşmasını ve esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar.

 İşlem süresi : 30 Dakika

Seans aralığı : Haftada 3

Seans sayısı   : Minimum 10 Seans

Ağrı/Acı           : Yok

Sonuç               : 800-2000 Kalori yakma (Tek seansta)

Fiyat                 : Sorunuz