Sıkılaşma – Popo Kaldırma

Rollshape

Çanakkale'de Ayperi Güzellik Salonunda kullanılan Rollshape cihazı, kan dolaşımını hızlandırarak, rahatlama, ağrıları dindirme, selülitleri giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir cihazıdır.  Ayrıca bu cihazımızla Ameliyatsız Popo kaldırma işlemleri de yapılabilmektedir. Tercihe göre Bodyshape cihazımızı kullandıktan önce veya sonra ya da tek başına kullanılabilir. Aynı zamanda spora hazırlama amacıyla da kullanılabilen bir cihazdır. Ayrıca bu cihaz, yüksek bir etki için kolajen, hava iyonizasyonu ve kromoterapi gibi özellikler ile donatılmıştır.

Kızılötesi özelliği ile cildin derin katmanlarında birikmiş toksinlerin atılmasını sağlar;  ­kas spazmlarını rahatlatır, ağrıları dindirir, eklem tutulmasını azaltır, ­kan dolaşımını arttırır, ­ ­yumuşak doku zedelenmesine de çok iyi gelir. Ayrıca ­kolajen, iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olarak dokuların genişlemesini arttırır.

Hava iyonizasyonu, Vücuda zindelik ve enerji kazandırarak sağlıklı iyonlar salgılar. Günümüzde sıkça kullandığımız  elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan halsizlik, uyuşukluk ve yorgunluk etkilerini en az seviyeye indirir.

Kromoterapi, Renklerin organizmalar üzerindeki renk terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır, vücut dengesi ve direnci için çok yararlıdır.

Kolajen terapisi, Gevşeyen, yaşlanan ve sarkan cilde seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini, böylece kolajen liflerin ciltte kümeleşmesini, kalınlaşmasını ve esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar.

 İşlem süresi : 30 Dakika

Seans aralığı : Haftada 3

Seans sayısı   : Minimum 10 Seans

Ağrı/Acı           : Yok

Sonuç               :Gözle görünür sonuçlar

Fiyat                 : Sorunuz